Zespół

Zespół kancelarii

Kancelaria Prawna Pieprzyk – Kaczmarek


Nasza Kancelaria to doskonale zorganizowany zespół życzliwych kompetentnych i pełnych pasji ludzi. Ich przygotowanie, doświadczenie, osobowość, standardy etyczne i wiedza, gwarantują indywidualne podejście, osobiste zaangażowanie i skuteczność w działaniu. W skład naszego zespołu wchodzi czterech adwokatów, dwóch mediatorów, psycholog i doradca podatkowy. Każdy z adwokatów specjalizuje się w określonej dziedzinie prawa. Prawo cywilne (rozwody, podział majątku, spadki, alimenty), Prawo karne (reprezentacja na każdym etapie postępowania zarówno przygotowawczego, sądowego i wykonawczego – skazani) , Prawo handlowe (zakładanie spółek, przekształcenia, likwidacje).


Co zyskasz wybierając naszą Kancelarię ?

1. Terminowość
Zadania realizowane przez naszą Kancelarię wykonujemy zawsze terminowo. W naszym standardzie umówiony termin to obowiązek, którego zawsze przestrzegamy.

2. Czytelny i prosty język
Przychodząc na poradę prawną do naszej Kancelarii przekonasz się, że mówimy językiem zrozumiałem przez każdego człowieka. Staramy się ograniczać do minimum prawnicze sformułowania i nazewnictwo co pozwoli Tobie łatwiej zrozumieć temat z jakim do nas przyszedłeś.

3. Dobór odpowiedniego Opiekuna
W naszej Kancelarii każdy Klient ma swojego powierzonego Adwokata. Adwokat to nie tylko doradca prawny lecz także opiekun. Chcemy aby Klient przychodząc do naszej Kancelarii czuł się bezpiecznie i aby ufał adwokatowi, który prowadzi jego sprawę.

4. Kontakt przez SMS i Mail
Każdy Klient o ważnych wiadomościach dla niego informowany jest przez nasz zespół nie tylko mailowo, ale i również przez SMS. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy codziennie zagląda do skrzynki mailowej, dlatego chcąc aby Klient był na bieżąco z jego sprawą powiadamiamy go za pośrednictwem SMS.

5. Możliwość płatności na raty
Osoby zgłaszające się do Kancelarii nie zawsze dysponują odpowiednimi środkami finansowymi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientom umożliwiliśmy w wybranych przypadkach płatność za usługi prawne w systemie ratalnych.

6. Dlaczego my ?
Wybierając naszą Kancelarię do obsługi swoich spraw przekonasz się, że pracują u nas nie tylko adwokaci. Zespół ludzi złożony z doświadczonych osób z innych branż jak psycholog, mediator, manager daje dużo większe możliwości skuteczniejszego prowadzenia Twoich spraw.

Kadra zarządzająca naszą Kancelarią


Piotr Kaczmarek
Prezes Zarządu, Mediator
Właściciel Kancelarii

Tel.: +48 516-75-75-01
E-mail: piotr.kaczmarek@adwokatgd.pl

Skuteczny, proaktywny, wspierający i lojalny gracz zespołowy z pozytywnym nastawieniem i zdolnością̨ do radzenia sobie z najtrudniejszymi wyzwaniami. Niezależny w myśleniu, z sukcesem łączący tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań́ i doskonałą atmosferę̨ pracy. Człowiek od zadań specjalnych. Otwarty na ludzi i ich problemy. Wieloletni doświadczony Mediator z wielokierunkowym wykształceniem oraz zdobytym doświadczeniu min. w takich Firmach jak: Bank Pekao SA, Departament Marketingu Bank Zachodni WBK, PZU SA, Radio Eska. Założyciel Ogólnopolskiej Fundacji Młode Mamy. Działacz na rzecz poprawy jakości życia i praw kobiet. Współpracownik z Domem Samotnej Matki w Matemblewie. Honorowy Dawca Krwi 1 stopnia. Mocne strony to psychologia i zarządzanie.


Formularz kontaktowy

Opisz swój problem prawny. Jesteśmy gotowi podjąć się sprawy jak najszybciej