Klient indywidualny

Klient indywidualny

Skuteczna pomoc prawna


Oferujemy Państwu szybką i skuteczną pomoc prawną we wszelkich sprawach życia codziennego. Sprawy prowadzimy rzetelnie i profesjonalnie, dbając o wysoką jakość świadczonych usług.

Nasza Kancelaria wychodzi na przeciw Klientom, dlatego świadczymy usługi zarówno na podstawie jednorazowej umowy, jak też w ramach pakietów usług prawnych umożliwiających szybki kontakt z doświadczonym prawnikiem. Nasi prawnicy udzielają również porad prawnych, zarówno w formie tradycyjnej, podczas osobistego spotkania z klientem, jak też online.

Pomagamy w sprawach cywilnych, rodzinnych i opiekuńczych, pracowniczych, karnych i administracyjnych.


Usługi prawne dla Klientów indywidualnych


Rozwody

Sprawy o rozwód to jedne z najczęściej prowadzonych przez Nas spraw, a jednocześnie najtrudniejsze pod względem emocjonalnym dla naszych Klientów. Przeprowadzimy Ciebie bezpiecznie przez rozwód, uzyskując najkorzystniejsze warunki i minimalizując związany z tym stres.

Dowiedz się więcej

Alimenty

Nasi adwokaci reprezentują Klientów przed Sądem w Gdańsku i Gdyni w sprawach o alimenty na dzieci oraz na współmałżonka. Zapewniamy kompleksową pomoc w sprawach o dochodzenie alimentów, podwyższenie/obniżenie alimentów i uchylenie obowiązku alimentacyjnego.

Dowiedz się więcej

Podział majątku

Sprawy sądowe o podział majątku w Gdańsku i Gdyni trwają od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Budzą wiele emocji, a jak wiemy emocje nie są dobrym doradcą. Powierz sprawę o podział majątku doświadczonemu adwokatowi, aby uzyskać korzystne dla Ciebie rozstrzygnięcie.

Dowiedz się więcej

Ustalenie praw rodzicielskich

Nasza Kancelaria w Gdańsku i Gdyni specjalizuje się w usługach prawnych z zakresu prawa rodzinnego, w tym również związanych z władzą rodzicielską. Oferujemy doradztwo prawne i reprezentację przed sądem w sprawach o pozbawienie, zawieszenie i ograniczenie władzy rodzicielskiej.

Dowiedz się więcej

Opieka nad dzieckiem

Zakres usług kancelarii obejmuje również sprawy sądowe dotyczące kontaktów z dziećmi. Pomożemy w sprawach o uregulowanie, ograniczenie i zakazanie kontaktów rodzica z dzieckiem. Oferujemy doradztwo prawne, sporządzanie pism, negocjacje i reprezentację przed sądem.

Dowiedz się więcej

Spadki

Reprezentujemy Klientów w sprawach spadkowych przed sądem w Gdańsku i Gdyni, jak również udzielamy w tym przedmiocie porad prawnych, m.in. sprawy o zachowek, stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, wydziedziczenie oraz uznanie spadkobiercy za niegodnego.

Dowiedz się więcej

Odszkodowania komunikacyjne

Jako kancelaria prawna świadczymy kompleksową pomoc w sprawach dotyczących odszkodowań za wypadki komunikacyjne. Reprezentujemy Klientów, sporządzamy pisma, udzielamy porad prawnych, prowadzimy negocjacje z zakładem ubezpieczeń

Dowiedz się więcej

Nieruchomości

Oferujemy obsługę prawną w zakresie zagospodarowania i obrotu nieruchomościami. Pomagamy przy sprawach dotyczących m.in nabycia i sprzedaży nieruchomości, podziału nieruchomości, ustanowienia służebności przesyłu, eksmisji.

Dowiedz się więcej

Sprawy karne

Adwokaci naszej kancelarii świadczą pomoc prawną w zakresie spraw karnych. Oferują obronę w postępowaniu przygotowawczym prowadzonym przez policję, prokuraturę oraz przed sądami

Dowiedz się więcej