Menu Zamknij

Pomoc i porady prawne

Oferujemy pomoc oraz porady prawne mieszkańcom Gdańska, Sopotu, Gdyni i okolic.
Główna siedziba Kancelarii znajduje się w Gdańsku przy ul. Warszawskiej 96/51.

Porady i pomoc prawna Gdańsk/Gdynia

Oferujemy kompleksową pomoc dla wszystkich osób, którym potrzebne są porady prawne. Gdynia i Gdańsk to miasta, na których terenie znajdują się nasze placówki, dlatego zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Porady prawne – Gdynia i Gdańsk

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prawo może się wydawać dla wielu osób zawiłe i niezrozumiałe. Jest to często związane ze specyficznym językiem prawniczym, dlatego naszym celem jest przede wszystkim wyjaśnienie wszystkich interesujących Klienta kwestii. Nasze porady prawne są przekazywane w przystępny sposób, dzięki czemu odbiorcy usług mogą szybko pojąć, na czym polegają poszczególne zagadnienia prawne i co oznaczają zapisy w dokumentach. Nasza kancelaria stara się być otwarta na potrzeby każdego Klienta i do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie.

Podczas wizyty w naszej kancelarii Klient będzie miał okazję lepiej poznać pracującego z nim specjalistę, dzięki czemu bardziej złożone problemy będą prostsze do rozwiązania w oparciu o współpracę. Jednakże mniej skomplikowane kłopoty prawne nie wymagają stawiania się w naszym oddziale. Dzięki temu Klient może zaoszczędzić więcej czasu! Oferujemy bowiem porady zdalne, które odbywają się w ramach rozmowy telefonicznej lub kontaktu przez pocztę elektroniczną. Za usługę można zapłacić przelewem lub kartą kredytową, dlatego pomoc można uzyskać bez wychodzenia z domu!

Pomoc prawna – Gdańsk i Gdynia

Pomoc prawna w Gdańsku oraz Gdyni może dotyczyć wielu zagadnień. Nasza kancelaria współpracuje z adwokatami, mediatorami, psychologiem i doradcą podatkowym. Od początku naszego działania wiedzieliśmy bowiem, że nie każdy prawnik jest w stanie specjalizować się w dosłownie każdej dziedzinie prawa, a chcąc zaoferować Klientom kompleksowe usługi, stworzyliśmy kadrę zróżnicowaną.

 

Oferujemy pomoc prawną w zakresie rozwodów, spraw karnych, alimentów, regulowania praw rodzicielskich, podziału majątku, opieki nad dzieckiem, spadków, nieruchomości, odszkodowań komunikacyjnych, windykacji należności, znaków towarowych i prawa autorskiego, ochrony dóbr osobistych, dochodzenia roszczeń w sprawach karnych, zabezpieczenia roszczeń, postępowań egzekucyjnych itd.

 

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści chętnie umówią spotkanie lub ustalą inny rodzaj udzielenia przez nas pomocy. Kancelaria działa w dni powszednie, w weekendy jednak można kontaktować się w przypadku spraw nagłych, takich jak aresztowania, interwencje policji itd.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom usług na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Dążymy do tego, aby nasza kancelaria prawna była postrzegana jako “kancelaria otwarta na ludzi“, gdzie nasi Klienci będą czuli się komfortowo i bezpiecznie.
Formularz kontaktowy
KANCELARIA PRAWNA KACZMAREK I PARTNERZY
Prowadzimy sprawy z całej Polsce.

GODZINY OTWARCIA KANCELARII:
PN-PT – 9.00 – 17.00
SB – tylko interwencje policji,
aresztowania, sprawy pilne.
NDZ – tylko interwencje policji,
aresztowania, sprawy pilne.

Korespondencję papierową prosimy
kierować do oddziału w Gdańsku.

Skup się na swoim biznesie.
My zadbamy o Twoje interesy.