Menu Zamknij

KREDYTY FRANKOWE

Nasza kancelaria prawna udziela kompleksowej pomocy prawnej na osobom, które zaciągnęły kredyty frankowe. Kredyty frankowe obejmują zarówno kredyty indeksowane do CHF, jak i kredyty denominowane w CHF.

Zakres usług kancelarii:
 • porady prawne dotyczące kredytów we frankach
 • analiza umowy kredytowej z bankiem
 • przygotowanie pozwu
 • pomoc w kompletowaniu dokumentacji na potrzeby sprawy
 • reprezentacja na każdym etapie postępowania w sprawach o unieważnienie kredytu w CHF, odwalutowienie kredytu frankowego, zwrot kosztów ubezpieczenia niskiego wkładu własnego
Unieważnienie kredytu w CHF

Orzecznictwo Sądu Najwyższego daje możliwość nawet unieważnienia kredytu frankowego. Jako kancelaria prawna oferujemy pomoc prawną w unieważnieniu kredytu, w tym analizę sprawy, reprezentację w rozmowach z bankiem i reprezentację przed sądem.

Odwalutowienie kredytu frankowego

Prowadzimy sprawy o odfrankowienie kredytu. Poprzez usunięcie z umowy niedozwolonych klauzul odnoszących się do waloryzacji kredytu, można uzyskać zwrot nadpłaconych rat lub zmniejszyć saldo zadłużenia.

Zwrot kosztów ubezpieczenia niskiego wkładu własnego

W umowach ubezpieczeń niskiego wkładu własnego można znaleźć postanowienia, które rażąco naruszają interesy konsumentów. Świadczymy pomoc prawną mającą na celu odzyskanie pieniędzy bezprawnie pobranych przez bank.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom usług na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Dążymy do tego, aby nasza kancelaria prawna była postrzegana jako “kancelaria otwarta na ludzi“, gdzie nasi Klienci będą czuli się komfortowo i bezpiecznie.
  Formularz kontaktowy
   KANCELARIA PRAWNA KACZMAREK I PARTNERZY
   Prowadzimy sprawy z całej Polsce.

   GODZINY OTWARCIA KANCELARII:
   PN-PT – 9.00 – 17.00
   SB – tylko interwencje policji,
   aresztowania, sprawy pilne.
   NDZ – tylko interwencje policji,
   aresztowania, sprawy pilne.

   Korespondencję papierową prosimy
   kierować do oddziału w Gdańsku.

   Skup się na swoim biznesie.
   My zadbamy o Twoje interesy.