Menu Zamknij

dni bezpłatnych telefonicznych
porad prawnych

Nasza kancelaria oferuje nieodpłatną pomoc prawną, organizując dni bezpłatnych telefonicznych porad prawnych. Udzielane przez Nas porady prawne obejmują zagadnienia z zakresu: rozwodów, podziału majątku, alimentów, ograniczenia władzy rodzicielskiej, widzenia z wnukami, testamentu, prawa lokatora, prawa wynajmującego, eksmisji, spadków i zachowku.

Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage’a, gdzie będziemy informować na bieżąco o dniach bezpłatnych porad prawnych odbywających się w naszej kancelarii.

Działania pro bono na rzecz organizacji i osób prywatnych

Bliskie naszemu sercu są działania, które podejmujemy na rzecz organizacji pożytku publicznego i osób prywatnych. Jako kancelaria prawna angażujemy się w różne formy aktywności pro bono. Świadczymy nieodpłatnie usługi prawne i stale wspieramy finansowo różne akcje charytatywne.

Wśród organizacji i instytucji, z którymi ściśle współpracujemy są m.in.: Fundacja Młode Mamy, Dom Samotnej Matki w Matemblewie, Caritas. 

logo fundacja młode mamy
logo caritas
logo matemblewo
Naszym celem jest dostarczanie Klientom usług na najwyższym poziomie w przystępnej cenie. Dążymy do tego, aby nasza kancelaria prawna była postrzegana jako “kancelaria otwarta na ludzi“, gdzie nasi Klienci będą czuli się komfortowo i bezpiecznie.
  Formularz kontaktowy
   KANCELARIA PRAWNA KACZMAREK I PARTNERZY
   Prowadzimy sprawy z całej Polsce.

   GODZINY OTWARCIA KANCELARII:
   PN-PT – 9.00 – 17.00
   SB – tylko interwencje policji,
   aresztowania, sprawy pilne.
   NDZ – tylko interwencje policji,
   aresztowania, sprawy pilne.

   Korespondencję papierową prosimy
   kierować do oddziału w Gdańsku.

   Skup się na swoim biznesie.
   My zadbamy o Twoje interesy.