Menu Zamknij

KANCELARIA

PROWADZIMY SPRAWY W CAŁEJ POLSCE

Nasza Kancelaria to doskonale zorganizowany zespół życzliwych kompetentnych i pełnych pasji ludzi. Ich przygotowanie, doświadczenie, osobowość, standardy etyczne i wiedza, gwarantują indywidualne podejście, osobiste zaangażowanie i skuteczność w działaniu. 

W skład naszego zespołu wchodzi czterech adwokatów, dwóch mediatorów, psycholog i doradca podatkowy. Każdy z adwokatów specjalizuje się w określonej dziedzinie prawa. 

Prowadzimy sprawy
w całej Polsce.

CO ZYSKASZ WYBIERAJĄC NASZĄ KANCELARIĘ ?

Terminowość

Zadania realizowane przez naszą Kancelarię wykonujemy zawsze terminowo. W naszym standardzie umówiony termin to obowiązek, którego zawsze przestrzegamy.

Czytelny i prosty język

Przychodząc na poradę prawną do naszej Kancelarii przekonasz się, że mówimy językiem zrozumiałem przez każdego człowieka. Staramy się ograniczać do minimum prawnicze sformułowania i nazewnictwo co pozwoli Tobie łatwiej zrozumieć temat z jakim do nas przyszedłeś.

Dobór odpowiedniego Opiekuna

W naszej Kancelarii każdy Klient ma swojego powierzonego Adwokata. Adwokat to nie tylko doradca prawny lecz także opiekun. Chcemy aby Klient przychodząc do naszej Kancelarii czuł się bezpiecznie i aby ufał adwokatowi, który prowadzi jego sprawę.

Kontakt przez SMS i Mail

Każdy Klient o ważnych wiadomościach dla niego informowany jest przez nasz zespół nie tylko mailowo, ale i również przez SMS. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy codziennie zagląda do skrzynki mailowej, dlatego chcąc aby Klient był na bieżąco z jego sprawą powiadamiamy go za pośrednictwem SMS.

Możliwość płatności na raty

Osoby zgłaszające się do Kancelarii nie zawsze dysponują odpowiednimi środkami finansowymi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientom umożliwiliśmy w wybranych przypadkach płatność za usługi prawne w systemie ratalnych.

Dlaczego my ?

Wybierając naszą Kancelarię do obsługi swoich spraw przekonasz się, że pracują u nas nie tylko adwokaci. Zespół ludzi złożony z doświadczonych osób z innych branż jak psycholog, mediator, manager daje dużo większe możliwości skuteczniejszego prowadzenia Twoich spraw.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Formularz kontaktowy
KANCELARIA PRAWNA KACZMAREK I PARTNERZY
Prowadzimy sprawy z całej Polsce.

GODZINY OTWARCIA KANCELARII:
PN-PT – 9.00 – 17.00
SB – tylko interwencje policji,
aresztowania, sprawy pilne.
NDZ – tylko interwencje policji,
aresztowania, sprawy pilne.

Korespondencję papierową prosimy
kierować do oddziału w Gdańsku.

Skup się na swoim biznesie.
My zadbamy o Twoje interesy.