Menu Zamknij
Kancelaria adwokacka i prawna
PROWADZIMY SPRAWY W CAŁEJ POLSCE

Nasza Kancelaria to doskonale zorganizowany zespół życzliwych kompetentnych i pełnych pasji ludzi. Ich przygotowanie, doświadczenie, osobowość, standardy etyczne i wiedza, gwarantują indywidualne podejście, osobiste zaangażowanie i skuteczność w działaniu. 

W skład naszego zespołu wchodzi czterech adwokatów, dwóch mediatorów, psycholog i doradca podatkowy. Każdy z adwokatów specjalizuje się w określonej dziedzinie prawa. 

porady prawne gdańsk
Prowadzimy sprawy
w całej Polsce.

Prawnik, Adwokat GDYNIA – KANCELARIA Radcy PRAWNego

Terminowość
Zadania realizowane przez naszą Kancelarię wykonujemy zawsze terminowo. W naszym standardzie umówiony termin to obowiązek, którego zawsze przestrzegamy.
Czytelny i prosty język
Przychodząc na poradę prawną do naszej Kancelarii przekonasz się, że mówimy językiem zrozumiałem przez każdego człowieka. Staramy się ograniczać do minimum prawnicze sformułowania i nazewnictwo co pozwoli Tobie łatwiej zrozumieć temat z jakim do nas przyszedłeś.
Dobór odpowiedniego Opiekuna
W naszej Kancelarii każdy Klient ma swojego powierzonego Adwokata. Adwokat to nie tylko doradca prawny lecz także opiekun. Chcemy aby Klient przychodząc do naszej Kancelarii czuł się bezpiecznie i aby ufał adwokatowi, który prowadzi jego sprawę.
Kontakt przez SMS i Mail
Każdy Klient o ważnych wiadomościach dla niego informowany jest przez nasz zespół nie tylko mailowo, ale i również przez SMS. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy codziennie zagląda do skrzynki mailowej, dlatego chcąc aby Klient był na bieżąco z jego sprawą powiadamiamy go za pośrednictwem SMS.
Możliwość płatności na raty
Osoby zgłaszające się do Kancelarii nie zawsze dysponują odpowiednimi środkami finansowymi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientom umożliwiliśmy w wybranych przypadkach płatność za usługi prawne w systemie ratalnych.
Dlaczego my ?
Wybierając naszą Kancelarię do obsługi swoich spraw przekonasz się, że pracują u nas nie tylko adwokaci. Zespół ludzi złożony z doświadczonych osób z innych branż jak psycholog, mediator, manager daje dużo większe możliwości skuteczniejszego prowadzenia Twoich spraw.

Radca prawny i adwokat Gdynia

Szukając specjalistycznej pomocy prawnej, warto postawić na rozwiązania pewne, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu. Niestety, zazwyczaj konieczność uzyskania owej pomocy kojarzy się z mało przyjemnymi zdarzeniami, dlatego nasz adwokat oferuje nie tylko rzetelne podejście, ale też wyrozumiałość. Niezależnie od tego czy człowiek znajduje się w roli sprawcy, czy też pokrzywdzonego w jakiejś sytuacji, czy może sprawa dotyczy prowadzenia działalności gospodarczej – pomoże nasza kancelaria prawna. Gdynia to miasto, w którym potrzebna jest pomoc? Nasza kancelaria prawna prowadzi działania na terenie tej miejscowości! Udzielimy Ci niezbędną pomoc prawną!

Kancelaria adwokacka Gdynia

Dlaczego warto się do nas zgłosić? Nasza kancelaria adwokacka współpracuje wyłącznie z osobami, które posiadają potrzebne doświadczenie do wykonywania swojego zawodu. Zawsze dbając o dobro Klienta, oferujemy nie tylko pomoc adwokata i radcy prawnego, ale też psychologa i mediatora. Dzięki temu niezależnie od sprawy nasza kancelaria adwokacka może w niej pomóc. Zapraszamy nie tylko mieszkańców Gdyni, ale też okolicznych miejscowości.

Prawnik Gdynia

Prawnik w Gdyni może pomóc w przypadku prowadzonej sprawy o rozwód, szerokiego zakresu spraw karnych, alimentów, podziału majątku, uregulowania praw rodzicielskich, opieki nad dzieckiem, czy spadków. Dochodzi do tego pomoc w zakresie uzyskania odszkodowania komunikacyjnego, obrotu nieruchomościami, znaków towarowych i prawa autorskiego, ochrony dóbr osobistych, windykacji należności, zabezpieczenia roszczeń, postępowań egzekucyjnych, a także dochodzenia roszczeń w sprawach karnych. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Kancelaria prawna Gdynia

Oferujemy także pomoc w zakresie opiniowania sporządzanych dokumentów, takich jak umowy itd. Nasza kancelaria prawna w Gdyni na podstawie pełnomocnictwa może reprezentować Klienta podczas różnych spraw. Zapraszamy także do skorzystania z porad prawnych. Można przez to umówić się na wizytę w kancelarii, jednak staramy się być otwarci na każdego Klienta, dlatego możemy przeprowadzić rozmowę telefoniczną lub udzielić pomocy przez pocztę elektroniczną. Rezygnujemy z żargonu prawniczego na rzecz jasności wypowiedzi, a więc tego, by Klient szybko i w prosty sposób zrozumiał, na czym polega prowadzona dla niego sprawa.

W razie zainteresowania serdecznie zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapewniamy, że każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Skontaktuj się z nami!
  Formularz kontaktowy
   KANCELARIA PRAWNA KACZMAREK I PARTNERZY
   Prowadzimy sprawy z całej Polsce.

   GODZINY OTWARCIA KANCELARII:
   PN-PT – 9.00 – 17.00
   SB – tylko interwencje policji,
   aresztowania, sprawy pilne.
   NDZ – tylko interwencje policji,
   aresztowania, sprawy pilne.

   Korespondencję papierową prosimy
   kierować do oddziału w Gdańsku.

   Skup się na swoim biznesie.
   My zadbamy o Twoje interesy.