Menu Zamknij
Kancelaria adwokacka i prawna
PROWADZIMY SPRAWY W CAŁEJ POLSCE

Nasza Kancelaria to doskonale zorganizowany zespół życzliwych kompetentnych i pełnych pasji ludzi. Ich przygotowanie, doświadczenie, osobowość, standardy etyczne i wiedza, gwarantują indywidualne podejście, osobiste zaangażowanie i skuteczność w działaniu. 

W skład naszego zespołu wchodzi czterech adwokatów, dwóch mediatorów, psycholog i doradca podatkowy. Każdy z adwokatów specjalizuje się w określonej dziedzinie prawa. 

porady prawne gdańsk
Prowadzimy sprawy
w całej Polsce.

PRAWNIK I RADCA PRAWNY GDYNIA – KANCELARIA ADWOKACKA I PRAWNA

Terminowość
Zadania realizowane przez naszą Kancelarię wykonujemy zawsze terminowo. W naszym standardzie umówiony termin to obowiązek, którego zawsze przestrzegamy.
Czytelny i prosty język
Przychodząc na poradę prawną do naszej Kancelarii przekonasz się, że mówimy językiem zrozumiałem przez każdego człowieka. Staramy się ograniczać do minimum prawnicze sformułowania i nazewnictwo co pozwoli Tobie łatwiej zrozumieć temat z jakim do nas przyszedłeś.
Dobór odpowiedniego Opiekuna
W naszej Kancelarii każdy Klient ma swojego powierzonego Adwokata. Adwokat to nie tylko doradca prawny lecz także opiekun. Chcemy aby Klient przychodząc do naszej Kancelarii czuł się bezpiecznie i aby ufał adwokatowi, który prowadzi jego sprawę.
Kontakt przez SMS i Mail
Każdy Klient o ważnych wiadomościach dla niego informowany jest przez nasz zespół nie tylko mailowo, ale i również przez SMS. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy codziennie zagląda do skrzynki mailowej, dlatego chcąc aby Klient był na bieżąco z jego sprawą powiadamiamy go za pośrednictwem SMS.
Możliwość płatności na raty
Osoby zgłaszające się do Kancelarii nie zawsze dysponują odpowiednimi środkami finansowymi. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientom umożliwiliśmy w wybranych przypadkach płatność za usługi prawne w systemie ratalnych.
Dlaczego my ?
Wybierając naszą Kancelarię do obsługi swoich spraw przekonasz się, że pracują u nas nie tylko adwokaci. Zespół ludzi złożony z doświadczonych osób z innych branż jak psycholog, mediator, manager daje dużo większe możliwości skuteczniejszego prowadzenia Twoich spraw.

Radca prawny i adwokat Gdynia

Szukając specjalistycznej pomocy prawnej, warto postawić na rozwiązania pewne, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu. Niestety, zazwyczaj konieczność uzyskania owej pomocy kojarzy się z mało przyjemnymi zdarzeniami, dlatego nasz adwokat oferuje nie tylko rzetelne podejście, ale też wyrozumiałość. Niezależnie od tego czy człowiek znajduje się w roli sprawcy, czy też pokrzywdzonego w jakiejś sytuacji, czy może sprawa dotyczy prowadzenia działalności gospodarczej – pomoże nasza kancelaria prawna. Gdynia to miasto, w którym potrzebna jest pomoc? Swoje działania prowadzimy na terenie tej miejscowości!

Kancelaria adwokacka Gdynia

Dlaczego warto się do nas zgłosić? W naszej kancelarii pracują wyłącznie osoby, które posiadają potrzebne doświadczenie do wykonywania swojego zawodu. Zawsze dbając o dobro Klienta, oferujemy nie tylko pomoc adwokata i radcy prawnego, ale też psychologa i mediatora. Dzięki temu niezależnie od sprawy nasza kancelaria może w niej pomóc. Zapraszamy nie tylko mieszkańców Gdyni, ale też okolicznych miejscowości.

Prawnik Gdynia

Prawnik w Gdyni może pomóc w przypadku prowadzonej sprawy o rozwód, szerokiego zakresu spraw karnych, alimentów, podziału majątku, uregulowania praw rodzicielskich, opieki nad dzieckiem, czy spadków. Dochodzi do tego pomoc w zakresie uzyskania odszkodowania komunikacyjnego, obrotu nieruchomościami, znaków towarowych i prawa autorskiego, ochrony dóbr osobistych, windykacji należności, zabezpieczenia roszczeń, postępowań egzekucyjnych, a także dochodzenia roszczeń w sprawach karnych. Nasza oferta jest skierowana zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Kancelaria prawna Gdynia

Oferujemy także pomoc w zakresie opiniowania sporządzanych dokumentów, takich jak umowy itd. Nasza kancelaria prawna w Gdyni na podstawie pełnomocnictwa może reprezentować Klienta podczas różnych spraw. Zap raszamy także do skorzystania z porad prawnych. Można przez to umówić się na wizytę w kancelarii, jednak staramy się być otwarci na każdego Klienta, dlatego możemy przeprowadzić rozmowę telefoniczną lub udzielić pomocy przez pocztę elektroniczną. Rezygnujemy z żargonu prawniczego na rzecz jasności wypowiedzi, a więc tego, by Klient szybko i w prosty sposób zrozumiał, na czym polega prowadzona dla niego sprawa.

W razie zainteresowania serdecznie zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapewniamy, że każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

Skontaktuj się z nami!
  Formularz kontaktowy
   KANCELARIA PRAWNA KACZMAREK I PARTNERZY
   Prowadzimy sprawy z całej Polsce.

   GODZINY OTWARCIA KANCELARII:
   PN-PT – 9.00 – 17.00
   SB – tylko interwencje policji,
   aresztowania, sprawy pilne.
   NDZ – tylko interwencje policji,
   aresztowania, sprawy pilne.

   Korespondencję papierową prosimy
   kierować do oddziału w Gdańsku.

   Skup się na swoim biznesie.
   My zadbamy o Twoje interesy.