Dla Polaków za granicą

Pomoc prawna

Usługi prawne dla Polaków za granicą


Nasza kancelaria oferuje kompleksową pomoc prawną Rodakom pracującym i przebywającym czasowo bądź stale poza granicami kraju w uregulowaniu ich sytuacji prawnej w Polsce.

Wybierając Nas jak pełnomocników nie tylko zaoszczędzisz pieniądze i czas związany z ograniczeniem przyjazdów do Polski, ale uzyskasz spokój i pewność, że Twoje sprawy są w rękach doświadczonych i w 100% zaangażowanych adwokatów. Nasza współpraca będzie opierać się na kontakcie za pośrednictwem telefonu i wiadomości e-mail. Na bieżąco będziesz informowany o przebiegu powierzonej nam sprawy.

Oferujemy:
– pełne wsparcie prawne podczas powierzonej nam sprawy np. sprawy rozwodowe, podział majątku, sprawy spadkowe
– doradztwo prawne
– reprezentację Klientów przed sądem
– sporządzanie pism procesowych i innych dokumentów
– prowadzenie negocjacjilub


Zakres usług

Sprawy spadkowe

Dla klientów przebywających za granicą prowadzimy sprawy spadkowe. Reprezentujemy przed sądem i doradzamy w sprawach o zachowek, dział spadku i stwierdzenie nabycia spadku.

Rozwody

Myślisz o rozwodzie, jesteś w trakcie rozwodu, a może otrzymałeś pozew rozwodowy – pomożemy w każdej sprawie na każdym etapie sprawy rozwodowej. Od pozwu po reprezentację w sądzie.

Władza rodzicielska

Zakres usług naszej kancelarii prawnej obejmuje również sprawy sądowe dotyczące władzy rodzicielskiej. Prowadzimy sprawy o pozbawienie, zawieszenie i ograniczenie władzy rodzicielskiej.

Sprawy karne

Świadczymy również pomoc prawną dotyczącą spraw karnych. Udzielamy porad prawnych, przygotowujemy odpowiednie pisma, reprezentujemy Klientów.

Sprawy komornicze

Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii również w przypadku wszelkich spraw komorniczych.

Alimenty

Nasza kancelaria pomaga również w sprawach alimentacyjnych. Przygotowujemy pozwy o alimenty, udzielamy porad prawnych, reprezentujemy przed sądem, sporządzamy wnioski o zabezpieczenie roszczeń.

Kontakty z dziećmi

Adwokaci naszej kancelarii pomagają również w sprawach dotyczących uregulowania kontaktów z dziećmi – odwiedzin, spotkań, zabierania dziecka poza miejsce jego stałego pobytu.

Podział majątku

Sprawy o podział majątku są często dość trudne i mogą trwać latami. Po udzieleniu pełnomocnictwa naszej kancelarii, zadbamy o Twoje interesy podczas Twojego pobytu poza granicami kraju.

Nieruchomości

Zapewniamy kompleksową pomoc prawną w transakcjach zakupu i sprzedaży nieruchomości.

Formularz kontaktowy

Opisz swój problem prawny. Jesteśmy gotowi podjąć się sprawy jak najszybciejZa wszystkie usługi możesz zapłacić zdalnie kartą kredytową lub przelewem.